Haberler
ReklamOLA yenilendi

ReklamOLA platformunu yeniledik. Hem sitemizin dizaynında hem de altyapımızda birçok değişiklik gerçekleştirdik. Size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz.

Amatör ruhumuzu koruyarak, profesyonel bir şekilde çalışmalarımız sürüyor. Çalışmalarımıza başladığımız ilk günün heyecanını, bugün de hala hissediyoruz. Tüm çalışmalarımızın odağında siz varsınız. Hergün çalışmalarımıza, sizin için daha iyi neler yapabiliriz diye başlıyoruz. Kendimizi her zaman sizin yerinize koyuyor ve en doğru çözümleri üretmek için çabalıyoruz. Zaman zaman size sunduğumuz servislerde aksaklıklar olabilir. Servislerimizin daha iyi olabileceğini düşündüğünüz zamanlar da olabilir. Tüm isteklerinizi saygıyla karşılıyor ve ilgiyle dinliyoruz. Bilmenizi istiyoruz ki sürekli olarak en mükemmeli hedefliyor ve bu hedefe doğru adım adım ilerliyoruz. Her geçen gün, sitemizin daha da iyileştiğini göreceksiniz.

Çalışmalarımızda etik değerlerden ve prensiplerimizden ödün vermeden ilerliyoruz. Attığımız her adımın hem bizim için hem de üyelerimiz için doğru olması en yüksek önemi taşıyor. Yaptığımız işlerde kendi başımıza değil, üyelerimizle beraber ilerlediğimiz görüşündeyiz. Bu nedenle, üyelerimizi ayrılmaz bir parçamız olarak görüyoruz.

Sosyal sorumluluk projesi çalışmalarımız sürüyor


Toplumla olan bağımızı kuvvetlendirmek ve içinde yaşadığımız topluma daha fazla değer katmak için sosyal sorumluluk projemizle ilgili çalışmalarımıza başladık.

Bu proje kapsamında, ReklamOLA’da kazandığınız Akçe’leri dilerseniz belirlemiş olduğumuz, kar amacı gütmeyen derneklerden birine TL olarak aktarabilirsiniz. Derneklerin listesi kesin olarak belirlendiğinde sizinle paylaşıyor olacağız.

Bu projeyi hayata geçirmek için heyecanla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gelişmeler hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.


Size özel fırsatlar geliyor


ReklamOLA üyelerine özel fırsatlar geliyor. İlginizi çekecek ürünleri ve servisleri, başka yerde bulamayacağınız indirimlerle ve fırsatlarla size sunmak için çalışmalarımıza yoğun bir şekilde başladık.

Size uygun olan fırsatları, profil bilgilerinize bakarak belirliyoruz. Örneğin, futbol ile ilgilendiğinizi belirttiyseniz, futbol ile ilgili fırsatları sizinle paylaşıyor olacağız. Böylece bu fırsatlar sadece size özel olarak geliyor olacak.

Size özel fırsatları yakalamanın yanı sıra, her zaman olduğu gibi, izlediğiniz her reklamdan da Akçe kazanacaksınız. Bizimle her zaman kazanmaya devam edeceksiniz.