T.C. kimlik numarası neden istenmektedir?
T.C. kimlik numarasının istenmesinin iki amacı vardır. Bunlardan ilki üyelik başvurusu yapan kişiyi gerçek bir birey olarak belirleyebilmektir. Diğer neden ise üyenin banka hesabına yapılacak para transferleri'nde banka hesabının üyeye ait olduğunu kontrol etmektir.

T.C. kimlik numarası girmek zorunlu mudur?
Kişisel banka hesabınıza para aktarmak için istekte bulunana kadar T.C. kimlik numarasının girilmesi zorunlu değildir. Banka hesabınıza para transferi yalnızca T.C. kimlik numarası girildikten sonra yapılacaktır.

Sitede alınan güvenlik önlemleri nelerdir?
Siteye üye olurken vermiş olduğunuz bilgiler kendimize özel sunucumuz üzerinde saklanmaktadır. Güvenlik nedeni ile sunucuya erişim çok sınırlı sayıda çalışan ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Veritabanında saklanan kişisel bilgiler (eposta, telefon ve TC Kimlik No gibi) ileri şifreleme yöntemleri kullanılarak saklanmaktadır.

Üyelerimizin vermiş oldukları tüm bilgiler gizli tutulmaktadır. Üyelerimizin kimliği yasal ve zorunlu durumlar hariç kesinlikle hiçbir 3. şahıs veya kurum ile paylaşılmamaktadır.

Bu ve benzeri yöntemler ile bilgilerin güvenliği ve gizliliği üst düzeyde tutulmaktadır.

Profilimdeki kişisel bilgiler neden sorulmaktadır?
Reklamın hedef ve kapsamına göre, reklamın ulaştırılması istenen kişiler belirlenmektedir. Bu nedenle reklamın kimlere gönderileceği belirlenirken üyelerin profil bilgilerinden faydalanılmaktadır.

Profil bilgilerinin doluluk oranı izleyeceğim reklamları etkiler mi?
Herbir reklam, içeriği ve hedefleri itibarı ile farklı kişilere ulaşmayı amaçlamaktadır. Bu kriterlerin sağlanıp sağlanmadığı profil bilgileri kontrol edilerek belirlenmektedir. Bu nedenle profil bilgilerinin doluluk oranı arttıkça üyelerin daha çok reklam ile eşleşme olasılığı da artmaktadır.

Profilimde doldurduğum kişisel bilgilerin gizliliği nedir?
Alınan profil bilgileri gizli tutulmaktadır. İsim, soyisim, eposta, telefon ve TC Kimlik No gibi kişisel bilgiler kesinlikle 3. kişiler veya kurumlar ile paylaşılmaz. Bazı profil bilgileri (internet kullanım sıklığı ve yaş aralığı gibi) yalnızca istatistiksel bilgi verme amacı ile anonim olarak kullanılır. Bu istatistiksel bilgilere bakarak üyeleri kişisel olarak tanımlayacak bilgi elde etmek mümkün değildir.

Akçenin TL karşılığı nedir?
Akçe hakkında daha ayrıntılı bilgiyi Akçe Nedir sayfasından alabilirsiniz.

Para aktarım limiti var mıdır?
Para aktarım alt limiti vardır. Bu miktar 10TL’dir. Hesabınızda 10TL karşılığı Akçe biriktiğinde, siteye giriş yaparak banka hesabınıza para aktarımı için istekte bulunabilirsiniz. Üst limit bulunmamaktadır.

Üyelerimize yaptığımız ödemelere ait dekontlardan bazılarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Hangi sıklıkta banka hesabıma para aktarabilirim?
Para transfer isteğinde bulunabilmek için son 30 gün içinde başka bir para transferi yapılmamış olmalıdır.

Para transferleri'nde kesinti uygulanıyor mu?
Banka hesaplarına yapılacak para transferlerinde 2 TL masraf alınır. Paypal'a yapılan para transferlerinde 1 TL masraf alınmaktadır. Bu miktar aktarım talep ettiğiniz miktar üzerinden kesilmektedir.

Banka hesap numarası (IBAN) neden istenmektedir?
Banka hesabınıza para aktarmak istediğinizde, IBAN numaranızı kullanarak hesabınıza aktarımı gerçekleştiriyoruz. 1 Ocak 2010 tarihinde uygulamaya giren düzenleme IBAN numarasının kullanımını zorunlu kılmaktadır.

Banka hesabı neden kendi adıma olmak zorundadır?
Güvenlik sebebi ile banka hesabının üyeye ait olması gerekmektedir. Bu şekilde üçüncü bir şahsın istenmeyen yollar ile üyenin kazançlarını haksız yollardan elde etmesi engellenmiş olur.

Gönderilen her reklamı izlemek zorunda mıyım?
Reklamları izlemeniz tamamen gönüllü olarak gerçekleşmektedir. Size ulaşan tüm reklamları izleme zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Sonraki Sayfa >>