Neden reklamlar izlenmediğinde e-posta aracılığı ile bildiriliyor?
Reklamola platformu tasarlanırken üyelerin zamanını en etkin ve verimli bir şekilde kullanabilmesi ön planda tutulmuştur. Bu mekanizma ile, izleyebileceğiniz bir reklam varsa ve son bir haftadır siteye giriş yapmadıysanız, göndereceğimiz eposta ile size hatırlatmada bulunuyoruz.

Reklamları izlemek için siteye ne sıklıkta giriş yapmalıyım?
Reklamlar sınırlı süre içinde sınırlı sayıda kişiye gösterilmektedir. Bu nedenle tavsiye edilen siteye giriş sıklığı iki günde bir defadır. Aksi takdirde izleyemediğiniz reklamlar olabilir.

Reklam gönderilen kişiler nasıl belirlenmektedir?
Reklamlar belirli bir kitleye mesaj ulaştırma amacı ile yapıldığı için, bu kişilerde belirli özellikler olması aranmaktadır. Bu nedenle reklamları izleyebilecek kişiler, profil bilgileri kontrol edilerek belirlenmektedir.

Reklamları izlemek için e-posta adresime gelen linke tıklayarak siteye gittiğimde reklam görmüyorum. Neden?
Herbir reklam için, izleyebilecek toplam kişi sayısı belirlenmektedir. Bu sayıya ulaşıldığında reklam yayından kaldırılır.

Reklamı izlediğimde bahsedilen Akçe miktarı ne zaman sitedeki hesabıma geçer?
Reklam izlendikten sonra beliren devam linkine bastığınızda ve varsa hemen arkasından sorulan soru bilindiği takdirde, kazandığınız Akçeler anında sitenizdeki hesaba geçer.

Neden sitedeki hesabıma girdiğimde, daha önce izlediğim reklamların tümünü görüntüleyemiyorum?
İzlediğiniz reklamlar 'Arşiv' kısmı altında toplanmaktadır. Bir reklam izlendikten sonra, bu reklama Arşiv kısmından kısıtlı bir süre daha erişilebilirsiniz. Daha sonra reklam yayından tamamen kaldırılır.

Üyeliğim ne tür durumlarda iptal edilebilir?
Reklamola platformunu kötü niyetle kullandığı tespit edilen kişilerin üyelikleri iptal edilir. Bu durumlardan bazıları şunlardır:
– Bir başkasının kimliğini kullanarak üye olunması
– Profil kısmında yanlış bilgi verildiğinin tespit edilmesi

<< Önceki Sayfa